Δείτε από ποια κανάλια θα μεταδοθούν τα σημερινά ματς της Super League

alekrrn3-353×221

Μεγάλης σημασίας για την κούρσα του πρωταθλήματος είναι το ντέρμπι ΑΕΚ-Ολυμπιακός απόψε στο ΟΑΚΑ. Αν και βρισκόμαστε στην 6η αγωνιστική, η έκβαση του αγώνα θα καθορίσει την πορεία της κάθε ομάδας το επόμενο διάστημα.

Δείτε από ποια κανάλια θα μεταδοθούν τα σημερινά ματς της Super League:

EΡΤ1

16:00 Super League Σουρωτή: Λαμία – ΟΦΗ

19:00 Super League Σουρωτή: Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννενα

EΡΤ2

14:00 Formula 1: Grand Prix Iαπωνίας

18:00 Basket League: Λαύριο – Αρης

Cosmote TV

09.30 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

09.30 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

11:00 Αστάνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

11.30 WTA China Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.00 Μπέρνλι-Χάντερσφιλντ, Premier League, 8η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (06.10 17:00)

13.00 Βαγιαδολίδ-Ουέσκα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Εστουντιάντες-Φουενλαμπράδα, ACB Liga Endesa, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Φούλαμ-Άρσεναλ, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 WRC Μεγάλη Βρετανία, SS23 Great Orme Llandudno 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 ATP 500 China Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.15 Γαλατάσαραϊ-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Λειψία-Κίελο, Bundesliga Χάντμπολ, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.15 Σαουθάμπτον-Τσέλσι, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ολυμπιακός-Χολαργός, Betshop Basket League, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Εκπομπή Pregame Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Λειψία-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Σεβίλη-Θέλτα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Μπενφίκα-Πόρτο, Liga NOS, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Ιντιανάπολις, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 NASCAR Cup Series, Dover Gander Outdoors 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Πορτιμονένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT3HD

Novasports

10:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)

13:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Φέγενορντ (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports3HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Χάκεν-Μάλμε (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σαμπντόρια (Novasports24HD)

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Άλκμααρ (Novasports4HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Στουρμ-Σάλτσμπουργκ (Novasports5HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Καέν (Novasports24HD)

18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών – Pre Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Σασουόλο (Novasports3HD)

19:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, DC United – Chicago fire (Eurosport2)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

20:15 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπαλ-Ίντερ (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22:30 Ώρα των πρωταθλητών – Post Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

23:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ΜΧ Εθνών (Eurosport2)

23:25 NFL (FOX Sports HD)



There are no comments

Add yours